Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Бонус точки 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Добавена на: Изпрати подарък  
Изпрати подарък ka1ta o 14. Февруари 1993 (27), Tirana, Албания Беше онлайн преди около месец

Photo link:

Коментари

Снимките могат да бъдат коментирани само от регистрирани потребители

boobi32 преди повече от един месец

Shum simpatike:)

ka1ta преди повече от един месец

flm

kushtrimi27 преди повече от един месец

Shumë e njohur ti me dukesh!

ka1ta преди повече от един месец

Miku im nermal qe miku miken e njeh

remahum преди повече от един месец

mbremeje te bukur<br />

sami39 преди повече от един месец

Persh<br />

ka1ta преди повече от един месец

Prsh.

kushtrimi27 преди повече от един месец

Gëzohem qe ke hyre, faleminderit shume prej teje. Shpresoje te jesh mir kudk qe je edhe ke me u kon. Te pershendes dukesh shume bukur ne foto.

ka1ta преди повече от един месец

Flm shum miku im.

erdon-1 преди повече от един месец

Hi, si po kalon?

ka1ta преди повече от един месец

Hi, mirë flm po ju ?

kushtrimi27 преди повече от един месец

Te pershendes nga zemra. Dukesh shume bukur.

ka1ta преди повече от един месец

Shum faleminderit për përshëndetje, gjithashtu dhe ti je i përshëndetur nga ana ime. <br /> Faleminderit dhe për kompliment.

learti преди повече от един месец

Shum faleminderit, edhe un gjithashtu ruaj respekt te vecant per ty

ka1ta преди повече от един месец

Flm

learti преди повече от един месец

Jo me patjeter ,por me mirsjellje dhe me respekt :)

ka1ta преди повече от един месец

Kam shum respekt per ty

learti преди повече от един месец

Nuk shpeton vetem me nje ‘flm’ por na thirr per kafe ;))

ka1ta преди повече от един месец

Pse patjeter duhet me qit kafe a ?

learti преди повече от един месец

Hahahaha ok me statusin tend mbi fjalen!

ka1ta преди повече от един месец

Aha flm per vazhdimin e thënies

learti преди повече от един месец

Fjal mund te jet mjalt mund te jet helem,pershendetje

ka1ta преди повече от един месец

Se di me çka e lidhe këtë thënie veq nejse. Përshëndetje

remahum преди повече от един месец

mirm

remahum преди повече от един месец

Mengjess

ka1ta преди повече от един месец

Pershendetje un e ndjej veten keq kur shkrun dikush e nuk ja kthej i bjen si nje lloj injorimi ama u bonen shum komente per ata skam shkrujt ma shum tpershendes.

remahum преди повече от един месец

Mir valla ska me ver naknaqi djeli

remahum преди повече от един месец

Prsh qapoban

ka1ta преди повече от един месец

Po rri valla koha e mir

remahum преди повече от един месец

Mirm

ka1ta преди повече от един месец

Mirmegjes

remahum преди повече от един месец

Inshalla gjith mon mir

ka1ta преди повече от един месец

Amin inshaAll-llah

remahum преди повече от един месец

Qapoban aje mir

ka1ta преди повече от един месец

Mir jam elhamdulilah

remahum преди повече от един месец

Mbrema

ka1ta преди повече от един месец

Mirmbrama

Вашата последна оценка:
Не сте оценили нито една снимка
Оценете снимката, за да научите нейната оценка и брой гласове
Снимки
Виж мъже и жени на възраст 18 - 30 от България